Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı Servisimiz

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı Servisimiz

Gayrimenkul her zaman en önemli yatırım enstrümanlarından biri olmuştur. Özellikle dalgalı ekonomilerde paranızı güvenli bir limana demirlemek için ilk akla gelen gayrimenkul yatırımıdır. Diğer taraftan özellikle ticari gayrimenkul yatırımlarıyla paranıza doğru yön vermek için mutlaka doğru bilgileri toplamanız gerekmektedir. Gayrimenkul Yatırım Uzmanları olarak; Ticari ile konut fiyatları ve emlak piyasasına yatırım için en iyi zaman konularında  güncel bilgiler toplamaktayız. Gayrimenkul yatırımının öğrenilmesi gereken birçok hesaplama vardır. Metrekare başına ortalama fiyat, ortalama satış ve kiralama fiyatları, ilandaki afişe fiyat ve gerçek satış  rakamları ve bir mülkün piyasada ne kadar süre kaldığı gibi veriler, nihayetinde yatırımınızı belirleyen parametrelerdir.

Yatırım yaparken bunları öğrenmek, ağır ve gereksiz bir iş olabileceği gibi size hata yaptırması da olasılıklar arasındadır. Tüm stresi kendiniz almak yerine, sizi yerinize tüm bu süreçleri yönetir, doğru bilgileri birlikte değerlendirir böylece size hem zaman hem de para kazandırmak için çalışırız.

En büyük yanılgılarından biri, gayrimenkulü  bir danışmanla çalışmadan  paradan tasarruf edileceğinin düşünülmesidir. Çoğu zaman durum böyle değildir, çünkü mülklerin % 80’inden fazlası bir danışman yardımıyla alınıp satılmaktadır. 

Zamanın para olduğunu bildiğimizden daha hızlı ve daha doğrudan işleri halletmenize yardımcı oluruz. Böylece alıcıların veya satıcıların başka şeyler yapmak için daha fazla zamanları olur. Yukarıda belirtiğimiz gibi, gayrimenkul alım ve satımı ile devam eden tüm müzakerelerde, sizin temsilciniz olarak kazanılan zaman paha biçilmezdir.